MÖBLER / Kistor / Kista 15154059
nr 1515 4059
Kista
Allmoge, "1835". Bredd: 79 cm, djup: 47 cm, höjd: 33 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:16:32
Pakistanska mattor
Kista
Kondition: slitage, skador
nr 1515 4059
Kista
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
måndag 16 januari 2023 |
Pakistanska mattor